Компанія INKO – сімейна компанія, об'єднана спільними цілями та прагненням до досконалості.

Наш проект розпочав свою діяльність у січні 2024 року з метою надання клієнтам високоякісного електроустаткування за справедливими цінами. Ми прагнемо створити зручний та інформативний сайт, на якому кожен зможе знайти все необхідне для дому та бізнесу.

Наша місія – забезпечити клієнтів якісними товарами, які ми вибрали на основі рекомендацій фахівців. Ми вибираємо лише ті продукти, які зарекомендували себе як надійні та перевірені часом.

Наші основні цінності: відповідальність, якість, справедлива ціна та високий рівень сервісу. Ми впевнені, що ці принципи допоможуть нам здобути довіру наших клієнтів та забезпечити їм позитивний досвід взаємодії з нашим магазином.

На даний момент ми пишаємося тим, що вже змогли допомогти багатьом клієнтам знайти надійне обладнання, і сподіваємося на подальше зростання та розвиток. Наші плани на майбутнє включають в себе безперервне розширення асортименту, щоб наші клієнти могли знайти все необхідне в одному місці.

Ми прагнемо постійного покращення сервісу та якості наших товарів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів і виправдати їх довіру.